Meie eesmärgiks

On pakkuda oma klientidele alati kvaliteetseid teenuseid. Tuginedes aastatepikkusele kogemusele ja teadmistele erinevate küttelahenduste ja sanitaartehniliste seadmete paigaldamisel ja hooldamisel oskame arvestada erinevate teguritega ja ettetulevate olukordadega.

Meie põhitegevusaladeks on torutööd, küttesüsteemide hooldus ja paigaldus, kaevude puhastus ja remont ning septikute müük ja paigaldus. Oleme tegutsenud selles valdkonnas üheksa aastat ja omame kõigi tööde teostamiseks vastavat kvalifikatsiooni. Sellest tulenevalt võite usaldada meid erialase nõustamise ja tehnilise teostuse osas. Meie oleme teie pädevad partnerid torutööde valdkonnas.

Kõigi tellimuste puhul teeme oma tööd alati kohusetundlikult ja täpselt. Teostatud töödele anname garantii! Vastavalt olukorrale pakume kõige otstarbekamaid ja kulutõhusamaid lahendusi. Kliendina võite tugineda meie teadmistele ja omandatud kogemustele. Asume Viljandis ja meie peamiseks tegevuspiirkonnaks on kujunenud Lõuna-Eesti, vajadusel teostame töid ka kaugemal.
Kontakt

Kas tekkis küsimus?

Võta ühendust ja leiame parima lahenduse!

Kontakt
9H8V+G7 Viljandi, Viljandi County, Estonia